Arbiton to marka produktów należąca do firmy Decora. Jest to jeden z największych producentów akcesoriów podłogowych i Home Fashion w Europie. Źródłem sukcesu są innowacje i ciągły rozwój produktów, dzięki wewnętrznym działom R&D i doświadczonym inżynierom. Dzięki nowoczesnej bazie produkcyjnej firma Decora dostarcza wysoką jakość wyrobów, optymalizując jednocześnie koszty produkcji. Ponad 20-letnie doświadczenie pozwala odpowiedzieć na każdą potrzebę klientów. Decora to zespół ekspertów, który dostarcza przemyślane i kompleksowe rozwiązania. Zajmuje się eksportem swoich wyrobów do ponad 40 krajów na całym świecie.

Decora zajmuje się produkcją najbardziej zaawansowanych technologicznie podkładów podłogowych, pod wszystkie typy podłóg pływających i parkiety. Jako jedyny producent akcesoriów w Polsce jest członkiem EPLF (Europejskie Stowarzyszenie Producentów Podłóg Laminowanych) i MMFA, a produkty spełniają najbardziej wymagające, niemieckie normy branżowe.

Spółka Decora od wielu lat inwestuje w badania i rozwój, w opracowanie nowych technologii, nowych produktów oraz park maszynowy. Posiada własne laboratorium badawczo-rozwojowe. To w nim poddaje testom ponad 100 rodzajów podłóg każdego roku, co pomaga tworzyć najlepiej dopasowane akcesoria. Na bazie tych doświadczeń, w 2018 r. Decora jako jedna z pierwszych firm w Europie wprowadziła do oferty podłogi nowej kategorii SPC – podłogi winylowe, z opracowanym przez spółkę, rdzeniem mineralnym wysokiej gęstości. Nowy produkt, jest w 100 proc. wodoodporny, idealny na ogrzewanie podłogowe, jest piękny jak drewno i praktyczny jak płytki ceramiczne.
Lider w produkcji akcesoriów podłogowych do LVT, oferujemy specjalistyczne podkłady i dedykowane systemy listew przypodłogowych.

Oferta

Spółka Decora posiada własne laboratorium badawczo-rozwojowe, w którym poddawane są testom wszystkie produkty wchodzące w skład oferty. Przeprowadzane są liczne badania wytrzymałościowe i jakościowe. Jako pierwszy producent w Europie Środkowej, uzyskał komplet badań zgodnych z normą EN16354 dla wszystkich produktów. W przypadku podkładów wykonywane są testy zgodnie z rekomendacjami EPLF i MMFA. Dodatkowo Decora jest FLOOR EXPERT’em tzn. że każdy produkt sprawdzamy również pod kątem łatwości montażu.

Decora produkuje:

  • PODKŁADY XPS, PEHD, PUM
  • LISTWY PVC, HDPS
  • PROFILE ALU

Decora jest właścicielem takich marek jak:

  • Arbiton – wiodąca europejska marka podłóg i akcesoriów podłogowych,
  • FLOOR EXPERT – synonim wysokiej jakości, zaawansowanych technologicznie produktów
  • Ewifoam – wywodząca się z Niemiec marka podkładów podłogowych dla profesjonalistów
  • Afirmax – podłogi z rdzeniem mineralnym i podkłady podłogowe dedykowane do segmentu DIY
  • Vidella – produkty dekoracji ściany i sufitu

Dane teleadresowe

Decora
ul. Prądzyńskiego 24a
63-000 Środa Wielkopolska
Polska
T. +48 61 28 64 200
office@decora.pl
www.decora.pl

Social media

– https://www.linkedin.com/company/decorasa/
– https://www.facebook.com/decorasa/
– https://www.youtube.com/channel/UC8-VBQatahMpmPOm2eiTd0g