IVC Commercial jest światowym graczem w tworzeniu i produkcji podłóg kontraktowych, wliczając w to płytki dywanowe, luxury vinyl tiles (LVT) i winyl heterogeniczny, do użytku w biznesie, publicznym i prywatnym otoczeniu.

IVC Commercial działa z myślą o przyszłości, dążąc do coraz bardziej wydajnej produkcji i dobrego samopoczucia użytkowników. Wyjątkowe rozwiązania podłogowe tworzą optymalne przestrzenie do pracy i komfortowe wnętrza sklepowe, nadają przytulny charakter mieszkaniom i sprzyjają nauce w szkole. Wyróżnia je łatwa konserwacja, antypoślizgowość i doskonałe wzornictwo. Niezależnie od rodzaju obiektu, w IVC Commercial dostępne są rozwiązania odpowiadające wszelkim potrzebom. IVC to więcej niż wykładziny – to jakość, kreatywność, trwałość i dbałość o środowisko.

Z myślą o przyszłości, stosuje coraz bardziej holistyczne i przyszłościowe podejście do projektowania i produkcji innowacyjnych rozwiązań obiektowych. W ramach misji do 2040 r. chce osiągnąć zerowe oddziaływanie na środowisko. Dąży do eliminacji emisji CO2 oraz zamknięcia obiegu produkcji płytek dywanowych, LVT i heterogenicznych wykładzin winylowych IVC Commercial.

Oferta

IVC ma rozwiązanie pasujące do każdych potrzeb i pomoże w urządzeniu inspirujących wnętrz biurowych, pokoi w butikowym hotelu, centrum opieki dziennej, praktycznych placówek edukacyjnych i każdych innych przestrzeni. Wybór IVC to coś więcej, niż wybór podłogi: gwarantuje jakość, kreatywność i trwałość w każdym sektorze. Korporacje i biura, sklepy, hotele i rekreacja, mieszkania, placówki edukacyjne lub służby zdrowia: nasze podłogi winylowe i płytki dywanowe sprawdzają się wszędzie.

Social media

https://www.facebook.com/ivccommercial
https://www.instagram.com/ivccommercial/
https://www.linkedin.com/company/ivccommercial/
https://pl.pinterest.com/IVCBeyondFlooring/
https://www.youtube.com/channel/UCkAwbUge1jqMwt-2cM0cvLQ