Marka Döllken Profiles od ponad 100 lat znana jest jako ekspert wykończenia podłóg. Dziś to producent i dostawca m.in. doskonałych listew przypodłogowych, profili aluminiowych, obrzeży meblowych i profesjonalnego oświetlenia LED.

Produkty Döllken Profiles używane są wszędzie tam, gdzie liczy się jakość, trwałość i estetyka – w prywatnych domach, hotelach, biurowcach, szpitalach, szkołach, na jachtach. Na całym świecie montażyści zaufali doświadczeniu i technologii nad którymi Döllken Profiles nieustannie pracuje.

Firma jest częścią globalnego koncernu Surteco – wiodącego producenta materiałów powierzchniowych opartych na bazie papieru i tworzyw sztucznych dostarczanych do m.in. branży dekoracyjnej, wykończeniowej, meblarskiej, poligraficznej, budowlanej. Surteco produkuje swoje produkty w 20 nowoczesnych zakładach na czterech kontynentach. To stabilny partner biznesowy, doświadczony w każdym procesie działalności – projektowaniu, produkcji, logistyce, kompleksowym wsparciu B2B.

Polski oddział Döllken Profiles powstał w 1997 roku, a obecnie mieści się w nowoczesnym centrum logistycznym w Sosnowcu. To właśnie tutaj zarządza łańcuchem dostaw w Polsce oraz w ponad 20 innych krajach.

Dzięki profesjonalnym zespołom m.in. w Dziale Obsługi Klienta oraz w Dziale Logistyki, a także Regionalnym Kierownikom Sprzedaży w każdym regionie Polski, zespół Döllken zapewnia współpracę opartą na doskonałych relacjach i profesjonalnej obsłudze Klienta.

Oferta

Jako część koncernu Surteco, spółka Döllken posiada w swojej ofercie produkty firm:

  • Döllken Profiles
  • Döllken Kunststoffverarbeitung
  • Döllken Lighting

W odpowiedzi na zapotrzebowanie branży wykończeniowej oraz inwestycyjnej Döllken zbudował sieć Autoryzowanych Instalatorów Döllken. To grupa niemal 50 przeszkolonych firm, które w swojej ofercie posiadają produkty firmy Döllken oraz zajmują się ich profesjonalnym montażem.

Wysoka jakość poparta certyfikatami

W grudniu 2015 Döllken otrzymała certyfikat zarządzania energią zgodnie z normą DIN EN ISO 50001:2011.
W odniesieniu do tego certyfikatu opracowano stosowną politykę i program energetyczny oraz określono strategiczne i operacyjne cele oraz plany.
W produkcji i innych procesach Döllken dąży do nieustannego polepszania wydajności energetycznej przedsiębiorstwa. Pracownicy zobligowani są do odpowiedzialnego korzystania z zasobów energetycznych, ponadto utworzono specjalną grupę, odpowiedzialną za realizację wyznaczonych celów. Te działania uzupełniają i podkreślają zaangażowanie, a ponadto tworzą wytyczne firmy Döllken w odniesieniu do racjonalnego korzystania z zasobów środowisk.

Certyfikowana jakość

  • Wszystkie stosowane materiały są zgodne z rozporządzeniem REACH
  • Wszystkie listwy rdzeniowe produkowane są z niechlorowanych, niskoemisyjnych tworzyw sztucznych, certyfikowanych zgodnie z normą ISO 16000
  • Wszystkie listwy są produkowane wyłącznie z pozbawionych ftalanów plastyfikatorów
  • Zastosowane PCV nie posiada szkodliwych metali ciężkich
  • Wszystkie zalecane sposoby mocowania zostały skontrolowane pod kątem bezpieczeństwa dla środowiska

Dane teleadresowe

Döllken Sp. z o.o.
ul. K.K. Baczyńskiego 25E
41-203 Sosnowiec
Polska
Phone: +48 32 / 78120-90
Fax: +48 32 / 78120-91
biuro@doellken-profiles.com
www.doellken.pl

Social media

https://www.facebook.com/doellkenprofiles/
https://www.instagram.com/doellkenprofiles/?hl=de
https://www.youtube.com/user/DoellkenWeimar