Forbo Flooring Systems jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości wykładzin linoleum i PVC, płytek i paneli winylowych, wykładzin flokowanych, dywanowych oraz igłowanych tworzących kompleksowe rozwiązania do każdego pomieszczenia.

Strategia Forbo Flooring Systems opiera się na następujących elementach:

  • Skoncentrowanie na rozwiązaniach dla klientów w sektorze prywatnym i publicznym zarówno na rynkach ustanowionych, jak i na rynkach wschodzących.
  • Oferowanie innowacyjnych produktów i usług w zakresie wykładzin dywanowych i elastycznych.
  • Pozycjonowanie linoleum jako flagowego produktu firmy podkreślając zalety produktu.
  • Spełnienie oczekiwań klientów poprzez dostarczenie rozwiązań dostosowanych do potrzeb rynku lokalnego.
  • Utrwalanie kultury dążenia do doskonałości.
  • Pozyskiwanie, motywowanie i szkolenie wysoko wykwalifikowanych pracowników

Oferta

Od momentu w którym Forbo rozpoczęło produkcję wykładzin podłogowych, a dokładnie linoleum ponad 100 lat temu, producent stara się tworzyć lepsze środowisko we wszystkich przestrzeniach, w których ludzie żyją, pracują, relaksują, uczą się i bawią. Dzisiaj, posiadając znacznie szersze portfolio produktów, pozostaje pasjonatem zrównoważonych rozwiązań podłogowych.

Producent skupia się na doskonaleniu produktów i rozwiązań, których cykle życia są zgodne z modelem gospodarki o obiegu zamkniętym. Działa w sposób przejrzysty, zgodnie z celami naszej strategii zrównoważonego rozwoju.

Rezultatem jest odpowiedzialne i zrównoważone portfolio nowoczesnych rozwiązań podłogowych stworzone dla każdego segmentu i przyjazne dla środowiska.
Forbo Flooring Systems współpracuje z międzynarodowymi stowarzyszeniami i organami przy tworzeniu projektów pilotażowych i sojuszy, w ramach których można testować i wprowadzać nowe, innowacyjne rozwiązania.

Zrównoważony rozwój podstawą działalności Forbo Flooring Systems

Forbo Flooring Systems oferuje specjalistyczne rozwiązania podłogowe do każdego segmentu rynku.

– Placówki Edukacyjne
Od żłobka po uniwersytet – rozwiązania od Forbo Flooring Systems pomagają w tworzeniu lepszych środowisk pracy i nauki. Są atrakcyjne, bezpieczne i przyjazne środowisku, a ich trwałość oraz estetyka służą wielu pokoleniom przez długie lata

– Placówki służby zdrowia
Wykładziny Forbo Flooring Systems spełniają wszystkie najważniejszy kryteria, jakie stawiane są obligatoryjnie placówkom ochrony zdrowia: są higieniczne oraz łatwe w pielęgnacji.

– Biura
Wysoka jakość produktów, właściwości higieniczne oraz troska o środowisko naturalne – to główne cechy i wartości produktów Forbo Flooring Systems. To właśnie te produkty sprzyjają tworzeniu zdrowszego, inspirującego i bezpiecznego środowiska pracy.

– Placówki wypoczynkowe
Forbo Flooring systems oferuje wiele rozwiązań dedykowanych do sektora wypoczynkowego. W ofercie jest wiele inspirujących wzorów i materiałów pokryć podłogowych.

– Placówki opiekuńcze
Wykładziny o wzorze drewna nadają każdemu pomieszczeniu ciepłej, domowej atmosfery, która sprawi, że ich mieszkańcy będą się czuli tak komfortowo jak we własnym domu

– Placówki handlowe
Starannie przemyślany wybór wykładziny gwarantuje spójność wizerunku sieci sklepów. Również indywidualni sprzedaży chętnie wyróżniają swoje sklepy. Forbo oferuje szereg rozwiązań.

Dane teleadresowe

FORBO FLOORING B.V.
ODDZIAŁ W POLSCE
ul. Jeleniogórska 16
60-179 Poznań
Tel. +48 61 862 13 82
e-mai: info.pl@forbo.com

Social media

https://www.facebook.com/ForboFlooringPolska?fref=ts
https://twitter.com/forboflooring
https://www.linkedin.com/company/forbo/
https://pl.pinterest.com/forboflooring/
https://www.youtube.com/user/forboglobal
https://www.instagram.com/forboflooringsystems/

Video