Wypełnij formularz i otrzymaj odpowiedź w ciągu 48h roboczych.

Łukasz Dudzik FloorExpert

Łukasz to FloorExpert, autorytet w dziedzinie pokryć podłogowych z 10-letnim doświadczeniem praktycznym w montażu.

Łukasz to FloorExpert, autorytet w dziedzinie pokryć podłogowych z 10-letnim doświadczeniem praktycznym w montażu. Jego kariera w branży trwa już od 14 lat, a od dekady samodzielnie realizuje, nadzoruje projekty oraz wspiera innych montażystów, przekazując im swoją cenną wiedzę. Łukasz nie jest jedynie ekspertem od teorii; jego merytoryczne podejście oparte jest na realnych doświadczeniach i praktycznych umiejętnościach.

Jest osobą niezwykle zaangażowaną w społeczność fachowców – jeśli kiedykolwiek poszukiwaliście specjalistycznych porad w internecie, istnieje duża szansa, że spotkaliście się z jego komentarzem lub radą. Niezależnie od rodzaju podłogi – czy to tradycyjna deska drewniana, nowoczesny panel winylowy montowany na klej czy w technologii „na pływająco” – Łukasz z entuzjazmem wyjaśni różnice, doradzi i wskaże, na co zwrócić uwagę. FloorExpert to gwarancja profesjonalizmu i pasji w jednym.

Grzegorz Koch IVC/Mohawk

Grzegorz Koch związany z branżą wykładzin obiektowych od ponad 15 lat, jest jednym z najbardziej doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie.

Grzegorz Koch związany z branżą wykładzin obiektowych od ponad 15 lat, jest jednym z najbardziej doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie. Jego profesjonalne osiągnięcia i pasja do pracy przyczyniły się do budowy solidnego fundamentu w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Jego bogate doświadczenie zawodowe obejmuje pracę zarówno w firmach handlowo-usługowych, dystrybucyjnych, jak i bezpośrednio dla producentów.

Obecnie, reprezentując belgijskiego producenta, Grzegorz odpowiada za sprzedaż, strategię i budowanie wizerunku w segmencie płytek dywanowych marki IVC/Mohawk w Polsce.

Jego zaangażowanie i umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami, architektami i inwestorami przyczyniają się do sukcesów firmy. Jako ekspert w branży, Grzegorz nie tylko zdobywa nową wiedzę i kompetencje, ale również dzieli się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem z kolegami odpowiedzialnymi za rozwój produktów i ich innowacyjność. Realny wpływ na lepsze jutro jest dla niego motorem napędowym.

Poza pracą zawodową, Grzegorz jest oddanym rodzinnym domatorem. Spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi sprawia mu ogromną radość. Wielbiciel dobrej kuchni, spacerów z psem oraz letnich wieczorów na tarasie. Dobra książka i ulubiona muzyka w tle dopełniają jego szczęścia. Grzegorz Koch to nie tylko ekspert w branży wykładzin obiektowych, ale również osoba, która wnosi pozytywną energię i inspirację do swojego otoczenia.

Jeśli szukasz eksperta, który połączy wiedzę z doświadczeniem i zaangażowaniem, Grzegorz Koch jest osobą, na którą możesz liczyć.

Michał Bortnowski RZECZOZNAWCA

Michał Bortnowski to Rzeczoznawca Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy w zakresie jakości towarów i usług oraz Związku Rzeczoznawców z Zakresu Parkieciarstwa i Posadzek Drewnianych.

Michał Bortnowski to Rzeczoznawca Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy w zakresie jakości towarów i usług oraz Związku Rzeczoznawców z Zakresu Parkieciarstwa i Posadzek Drewnianych. 

Nieprzerwanie od ponad 25 lat jest praktykiem w branży parkieciarskiej. Swoje długoletnie doświadczenie i wiedzę wciąż poszerza uczestnicząc w branżowych szkoleniach, konferencjach i targach. Zdobyte umiejętności skutecznie wykorzystuje w codziennej pracy prowadząc firmę Giełda Parkietów w Poznaniu. Wśród klientów jak i wykonawców od lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem i sympatią.

Prywatnie: ojciec trójki nastolatków, kibic siatkówki, fan koszykówki – z wielkim sercem kibicuje drużynie Zastal Zielona Góra.

Rafał Stępień Kierownik Działu Technicznego CONIVEO

Rafał Stępień to Ekspert firmy Coniveo, do której – jak mówi – trafił zupełnie przypadkiem, a rozpoczynał swoją karierę od prac pomocniczych przy montażu wykładzin.

Rafał Stępień to Ekspert firmy Coniveo, do której – jak mówi – trafił zupełnie przypadkiem, a rozpoczynał swoją karierę od prac pomocniczych przy montażu wykładzin. Z biegiem czasu awansował na stanowisko kierownika prac, prowadząc własne montaże. Kolejnym krokiem było przejście ze stanowiska montażysty na stanowisko Koordynatora ds. Technicznych, a następnie awans na Kierownika Działu Technicznego. Jego wiedza opiera się na doświadczeniach zgromadzonych przez ponad 14 
lat pracy w branży.

Na co dzień kieruje kilkunastoosobowym zespołem montażystów. Zleca i koordynuje realizacje o różnym stopniu trudności, obejmujące szkoły, przychodnie, szpitale, fabryki, a nawet wnętrza samolotów. Zajmuje się obsługą klienta pod kątem technicznym, koordynacją realizacji, obsługą reklamacji oraz zarządzaniem w dziale serwisu firmy Coniveo.