targi podłóg

SHARE

Targi podłóg The Flooring Show 2023

Autor:

Podłogi LVT

We wrześniu tego roku targi podłóg The Flooring Show powitały setki marek i tysiące gości w Harrogate Convention Center na największym wydarzeniu branżowym w Wielkiej Brytanii.

Przez trzy dni prezentowane były innowacyjne techniki, przełomowe osiągnięcia w branży oraz najnowsze i najlepsze produkty podłogowe.
Na targach zaprezentowało się ponad 400 marek.
Odwiedzający mieli okazję zobaczyć i dotknąć tysięcy różnych próbek podłóg, poznać całą gamę kolorów, tekstur, materiałów i stylów.

Nowością w tym roku był Pawilon LVT, który prezentował w jednym miejscu wszystkie najnowsze i najlepsze produkty LVT. Ponieważ to trwałe i wszechstronne rozwiązanie podłogowe staje się coraz bardziej popularne, odwiedzający mogli zapoznać się z wachlarzem najbardziej innowacyjnych asortymentów LVT od najlepszych producentów podłóg.
Marki, które pojawiły się w tej nowej przestrzeni to Oneflor-Europe BVBA, Leoline, Sàn Vinyl Moduleo, Quick-Step, GT Floor BV i Uny Group BVBA.

W Strefie Demo zaprezentowano nowe techniki układania podłóg i informacje na temat pracy z najnowszymi produktami. Pokazy na żywo prowadzili wykwalifikowani instruktorzy. Strefa Demo została przygotowana przez Stowarzyszenie Szkoleniowe Przemysłu Podłogowego (FITA) i wspierana przez Contract Flooring Association (CFA) oraz National Institute of Carpet & Floorlayers (NICF)

Założone w 1962 roku targi podłóg The Flooring Show w Harrogate Convention Center ugruntowały swoją pozycję głównych targów w branży podłogowej. Samo Harrogate, znane ze swojej historycznej architektury i źródeł termalnych, warto odwiedzić nawet poza imprezą.
Kolejna 54. edycja targów już we wrześniu 2024 roku.

Redakcja
Redakcja

Pozostaw komentarz

Targi drewna w Birmingham Timber Expo
Targi Warsaw Industry Week