Cyfrowe możliwości w branży podłogowej

SHARE

Cyfrowe możliwości w branży podłogowej zaprezentowane w Hiszpanii

Autor:

Podłogi LVT

Unilin Technologies, dział IP i technologii firmy Mohawk Industries, nawiązał współpracę z firmą Barberan w celu zorganizowania ekskluzywnej imprezy otwartej w obiektach tej firmy. Wydarzenie przyciągnęło uczestników z całego świata i dostarczyło odwiedzającym cennych informacji na temat technicznych aspektów druku cyfrowego w przemyśle podłogowym, a w szczególności produktów SPC i laminatów.

Wydarzenie otwarte obejmowało również zwiedzanie nowych budynków firmy Barberan wraz z demonstracją najnowocześniejszej maszyny do druku cyfrowego EIR. Wprowadzona na rynek na początku tego roku drukarka DeepBlue EIR zrobiła na uczestnikach wrażenie szybkością, precyzją i wszechstronnością w tworzeniu wysokiej jakości produktów podłogowych, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Demonstracja pokazała potencjał technologii druku cyfrowego, który może zrewolucjonizować przemysł podłogowy, umożliwiając producentom tworzenie unikalnych i spersonalizowanych projektów przy zachowaniu opłacalności.

Prezentacje firm Unilin i Barberan koncentrowały się na zwrocie z inwestycji w druk cyfrowy oraz wglądach w popyt rynkowy, z udziałem kluczowych dystrybutorów z całego świata. Zdaniem Florisa Koopmansa, dyrektora ds. sprzedaży i właściwości intelektualnych firmy Unilin Technologies, wydarzenie było dla uczestników doskonałą okazją do zdobycia cennej wiedzy na temat najnowszych trendów i innowacji, a także do nawiązania kontaktów z innymi profesjonalistami.

Redakcja
Redakcja

Pozostaw komentarz

pokrycia podłogowe sprzedażOptymizm sprzedawców okładzin podłogowych na drugi kwartał roku
Odrodzenie segmentu podłóg laminowanych w USAOdrodzenie segmentu podłóg laminowanych w USA