Listwy Dollken w Szwecji

SHARE

Doelken Profiles zaangażowane w projekt w Szwecji

Autor:

Podłogi LVT

Döllken Profiles to firma z wieloletnim doświadczeniem, w Polsce obecna od 1997 roku. Obecnie jej polska siedziba mieści się w nowoczesnym centrum w Sosnowcu. To właśnie tam eksperci od listew przypodłogowych zarządzają dystrybucją produktów nie tylko na nasz kraj, ale także na 20 innych rynków zagranicznych.

Doświadczenie i jakość oferowanych produktów sprawiły, że Döllken uczestniczy w wielu różnego rodzaju przedsięwzięciach. Jednym z najnowszych i najbardziej prestiżowych było zaangażowanie w projekt w Solnej w Szwecji. Wraz z Febege i NCC stworzyli niesamowite przestrzenie dla organizacji non-profit. W aranżacjach został wykorzystany flagowy produkt Döllken – listwy Cubu Flex Life Core w kolorze białym. Po zakończonych pracach budynek został zgłoszony do konkursu na Budynek Roku 2023 w kategorii Nieruchomości Non-Profit.

Więcej informacji, a także zdjęcia z realizacji można znaleźć na https://www.facebook.com/doellkenprofiles/posts/pfbid0m1TQz4ZX9Kc5TCn5naDqchc7tY219dkHeoWJ47y4PgGhobqFtVsVPHNGKeWFsGLSl

Redakcja
Redakcja

Pozostaw komentarz

Szkolenie z systemów klejenia parkietówSzkolenie z systemów klejenia parkietu w Murexin
jodełka herringbone arbitonJodełka wraca do mody! Kolekcja od Arbiton