SHARE

Międzynarodowe targi podłogowe – kalendarz na marzec

Autor:

Podłogi LVT

Marzec 2024 wygląda obiecująco jeśli chodzi o ilość wydarzeń związanych z branżą pokryć podłogowych.

Zaczynamy od naszego podwórka.

Już na początku marca, bo od 5 do 7, w Ptak Warsaw Expo odbędą się Wood Tech Expo – Targi technologii obróbki drewna i produkcji mebli. W zeszłorocznej edycji targów wzięło udział aż 8 tysięcy osób z branży. Swoje produkty prezentowało prawie 100 wystawców z Polski i zagranicy. Ten rok zapowiada się jeszcze lepiej.

Podczas targów dostępna będzie, specjalnie wydzielona strefa networkingu – przestrzeń do wymiany doświadczeń i zacieśnienia kontaktów. Spotkania branżowe to idealna okazja do poszerzenia grona potencjalnych partnerów biznesowych, a także zbudowania bazy odbiorców. Odbędą się również liczne wystąpienia i konferencja branżowa prowadzona przez uznanych prelegentów – doświadczonych praktyków i znawców branży.

Wydarzenia na świecie zapowiadają się równie ciekawie.

Również od 5 do 7 marca w Światowym Centrum Handlu w Dubaju będą miały miejsce międzynarodowe targi WoodShow. Dubai WoodShow to najważniejsze miejsce dla specjalistów z branży drewna i maszyn do obróbki drewna z całego świata, którzy co roku odwiedzają targi. Jest to jedyne w regionie dedykowane miejsce spotkań biznesowych dla branży drzewnej i maszyn do obróbki drewna.

Od 9 do 10 marca w Niemczech odbędą się targi budowlane Rund ums Haus Baumesse Schorndorf. Na stoiskach targowych prezentowana jest różnorodna tematyka związana z budownictwem i renowacją – od termoizolacji i nowoczesnych technologii grzewczych po potencjał oszczędnościowy systemów fotowoltaicznych. Dobry nastrój w domu to także ważny temat targów: prezentowane są piece, wykładziny podłogowe, stylowe wyposażenie wnętrz oraz najnowsze trendy w poszczególnych branżach. Ponadto kompetentni prelegenci udzielają informacji w ramach specjalistycznych wykładów na różne tematy związane z budownictwem.

W Chinach w dniach od 16 do 19 marca w centrum wystawienniczym w Xiamen odbędą się Xiamen Stone Fair. Do głównych tematów Targów Kamienia w Xiamen należy prezentacja najnowszych produktów i innowacji ze świata kamieni i obróbki kamienia, a także rozwiązań projektowych dotyczących zastosowania kamienia w architekturze i wyposażeniu wnętrz.

Stone Xiamen Fair

W Brazylii w Sao Paulo Expo od 19 do 22 marca odbędą się międzynarodowe targi ceramiki Expo Revestir. W roku 2023 targi w ciągu czterech dni odwiedziło aż 88 000 osób! Na powierzchni 65 000 m2 zaprezentuje się ponad 300 wystawców. Targi skierowane są do profesjonalistów z branży architektury, wyposażenia wnętrz i handlu detalicznego materiałami budowlanymi.

Targi ceramiczne Expo Revestir

W tym samym czasie w Norymberdze rozpoczną się targi obróbki drewna, technologii maszyn i materiałów eksploatacyjnych Holz-Handwerk. To jedno z najważniejszych forów poświęconych obróbce drewna w Europie. Prezentowana będzie pełna oferta dla rzemiosła drzewnego, obejmująca innowacyjne rozwiązania materiałowe oraz trendy i osiągnięcia w sektorze drewna, maszyn i obrabiarek. W poprzedniej edycji organizatorzy gościli w ciągu 4 dni targów około 708 wystawców z 33 krajów i 28500 gości ze 100 krajów.

W Stanach Zjednoczonych w dniach 22 do 24 marca będzie można odwiedzić Denver Home Show. To oryginalne wydarzenie w Denver poświęcone jest projektowaniu, renowacji i stylowi życia. Odwiedzający mają okazję zobaczyć i doświadczyć najnowszych trendów i innowacji w projektowaniu domów i wnętrz, posłuchać projektantów i gwiazd, obejrzeć kreatywne pokazy oraz nabyć nowe produkty.

Redakcja
Redakcja

Pozostaw komentarz

Przegląd Podłogowy zaprasza do współpracy
Outlet w branży podłogowej – czy można znaleźć prawdziwe okazje?