SHARE

Nagrody dla uczestników Floor & More

Autor:

Podłogi LVT

17 600 zł – tyle warte są nagrody, które zostaną rozlosowane podczas targów Floor&More 2022. Odbędą się one 28 października (piątek) w hali Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Przedstawiciele branży oraz osoby zainteresowane designem i tematyką pokryć podłogowych spotkają się tam na Ogólnopolskim Spotkaniu Producentów, Dystrybutorów i Wykonawców Branży Pokryć Podłogowych. Oprócz wystąpień partnerów wydarzenia, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat pokryć podłogowych, na targach znajdą się oczywiście stoiska poszczególnych wystawców, gdzie będzie można dowiedzieć się o nowościach i aktualnych trendach.

– Po licznej frekwencji oraz sukcesie poprzedniego wydarzenia, zdecydowaliśmy się je kontynuować – mówi Tomasz Urbański, prezes Polskiego Związku Handlu i Usług Branży Pokryć Podłogowych, który jest inicjatorem i organizatorem Floor & More. – Floor & More mają charakter nowoczesnych targów branżowych, z aktywnym udziałem zarówno producentów i wykonawców, jak i uczestników. Jednocześnie zależy nam na tym, żeby wydarzenie miało wysoki poziom merytoryczny, dlatego szczególnie zapraszamy firmy, które zechcą podzielić się z uczestnikami Floor & More cenną, praktyczną wiedzą związaną z codzienną pracą profesjonalistów, a stanowiącą nieocenione źródło informacji dla innych specjalistów i uczestników związanych z branżą.

Floor & More czyli wiedza, spotkania i inspiracje to wydarzenie, które będzie skupiać się tylko na tematach ważnych w branży. Przewidziane jest kilkanaście wystąpień gości, czyli Partnerów wydarzenia, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą na temat pokryć podłogowych. Zaplanowano też kilka innych, okołobranżowych tematów. – Na Floor & More w jednym miejscu i czasie ma szansę spotkać się całe środowisko pokryć podłogowych i osób związanych z branżą – mówi Tomasz Urbański. – Na pewno chętnie odwiedzane będą też stoiska wystawców, gdzie będzie można dowiedzieć się o nowościach i aktualnych trendach. 

Nagrody będą rozlosowane wśród firm usługowych i handlowych, których przedstawiciele zarejestrują się do godz. 10.00 i zostaną do godziny 16.30, czyli do czasu losowania tych nagród. Wśród fundatorów znalazły się: Buzil, Fobaro/Tec, Forbo, Hartzlack, Murexin, Przegląd Podłogowy i Coniveo.

Redakcja
Redakcja

Pozostaw komentarz

IVC promuje winyl heterogeniczny
Trwałość drewnianej podłogi zależy od podłoża