SHARE

One Day to Give – branżowa zbiórka w USA

Autor:

Podłogi LVT

Fundacja Floor Covering Industry Foundation (FCIF) planuje 24-godzinną zbiórkę pieniędzy online „One Day to Give”. Rozpocznie się ona w czwartek, 2 czerwca. 

One Day to Give ma zjednoczyć branżę wykładzin podłogowych w pomocy rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji z powodu problemów medycznych i potrzebują pomocy.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, mogąc ogłosić nasz pierwszy w historii One Day to Give – powiedziała Andrea Blackbourn, dyrektor wykonawczy FCIF. – To wyjątkowe wydarzenie, w ramach którego zbieramy fundusze, pozwala osobom prywatnym i firmom ze społeczności producentów podłóg zaangażować się i wpłynąć na naszych współpracowników. Jesteśmy wdzięczni każdej osobie i firmie, która dzieli się pieniędzmi, bez względu na kwotę.”

W 2021 r. FCIF przyznał 51 dotacji rodzinom z branży wykładzin podłogowych, przyznając prawie 600 tys. USD na opłacenie wizyt lekarskich, operacji, sprzętu medycznego, lekarstw, a także podstawowych potrzeb, takich jak kredyt hipoteczny, czynsz, media i żywność. 

Wśród beneficjentów znaleźli się: kobieta z inwazyjnym rakiem piersi, który zaatakował jej kości, instalator podłóg i jego nastoletnia córka, walczący z białaczką, operator wózka podnośnikowego, któremu amputowano część stopy, szefowa sprzedaży, której mąż ma raka płuc i guza mózgu czy pracownik spedycji, którego 3-letnia córka jest głucha i ma opóźnienia rozwojowe wymagające specjalnej terapii.

FCIF jest charytatywną organizacją non-profit, która od 1981 r. pomaga pracownikom branży wykładzin podłogowych i ich rodzinom. Jej podopieczni borykają się z ciężkimi chorobami, urazami i niepełnosprawnościami.

Redakcja
Redakcja

Pozostaw komentarz

Kampania „O podłogę się nie martw”
Rośnie rynek maszyn do szlifowania podłóg