podsumowanie coverings 2023

SHARE

Podsumowanie wydarzenia Coverings 2023

Autor:

Podłogi LVT

Coverings 2023, jedna z największych międzynarodowych imprez poświęconych płytkom ceramicznym i kamieniom naturalnym w Ameryce Północnej, przekroczyła oczekiwania organizatorów dzięki energicznemu wzrostowi frekwencji o 50% rok do roku, do łącznej liczby prawie 27 000 gości, którzy zgromadzili się w dniach 18-21 kwietnia 2023 r. w Orange County Convention Center. 

Na wystawie znajdowały się ogromne światowe pawilony, których gospodarzem były wiodące na świecie stowarzyszenia płytek ceramicznych i producenci produktów ze Stanów Zjednoczonych, Włoch, Hiszpanii, Brazylii, Turcji, Portugalii, Indii, Chin i innych krajów.

Wystawcy reprezentowali 40 krajów, prezentując swoje najnowsze i najbardziej innowacyjne płytki ceramiczne, kamień naturalny, narzędzia, sprzęt, maszyny i technologie. Wśród uczestników Coverings 2023 znaleźli się profesjonaliści branżowi ze wszystkich sektorów biznesowych w branży płytek i kamienia. Widzowie mieli okazję obejrzeć ponad 1000 wystaw, obejmujących najwspanialsze na świecie płytki ceramiczne i kamień naturalny, a także innowacyjny sprzęt, narzędzia i materiały eksploatacyjne. Ekspozycja dostarczyła również uczestnikom niemal niezliczonych przykładów tegorocznych topowych trendów w płytkach.

Redakcja
Redakcja

Pozostaw komentarz

Przegląd PodłogowySpotkanie z Partnerami Przeglądu Podłogowego
pokrycia podłogowe sprzedażOptymizm sprzedawców okładzin podłogowych na drugi kwartał roku